stat4u


Boże Narodzenie 2019

20191225 103045

Bóg daje nam siebie, daje nam ten czas świętowania Jego narodzenia, niech to będzie czas, który spędzimy z Nim i z najbliższymi, najlepiej bez telewizji i Internetu, niech to będzie czas spotkania z żywym Bogiem i z żywym człowiekiem. Niech to będzie czas przyjmowania Boga i drugiego człowieka, niech Jezus, który rodzi się w Betlejem rodzi się także w każdym z nas, niech napełnia pokojem, radością
i miłością.

Ks. Michał Pacyna

20191225 103120

PLAN KOLĘDY 2019 – 2020

Poniedziałek 30 grudnia – Spokojna, obie strony od Anna i Andrzej Zydorczak do nr 15 Regina i Marian Pierzchot

Czwartek 2 stycznia – Przeciwna, obie strony, od nr 20 Barbara Śniatała do nr 2 Ewelina i Tomasz Rothe

Piątek 3 stycznia – Sosnowa, od nr 10 Kamila i Krzysztof Bajodek, Spokojna do nr 18 Barbara i Tomasz Przybyłek, także Spokojna nr 13 i 20

Sobota 4 stycznia – Spokojna obie strony, od nr 16 Urszula i Bronisław Fronc (także nr 9 – 11) do nr 2, Małgorzata i Tadeusz Talaga

Wtorek 7 stycznia – Odolanowska, obie strony od nr 124, r. Domunik do nr 98, Iwona i Donat Kurzawscy

Środa 8 stycznia – Piaskowa od nr 22, r. Jach, Odolanowska do nr 73, r. Wala

Czwartek 9 stycznia – Odolanowska, obie strony, od nr 71, r. Sobczak, ul. Wiejska i Odolanowska do nr 68, Krystyna i Czesław Galbierczyk

Piątek 10 stycznia – Pocztowa od nr 10, r. Wawrzyniak, Odolanowska, obie strony do nr 56, r. Królik

Poniedziałek 13 stycznia – Łąkowa od nr 2, Marlena i Bartłomiej Szewczyk, Odolanowska, obie strony do nr 40 Krystyna Szymańska, Akacjowa

Wtorek 14 stycznia – Kościelna, od nr 8, Marta i Marek Grycman, Odolanowska, obie strony do nr 21, Urszula i Bogdan Spoton, Parkingowa

Czwartek 16 stycznia – Pilarska, obie strony od nr 21, Ewelina i Marcin Wiertelak do nr 2, r. Drapiewskich, Patrycja i Rafał Tacik

Piątek 17 stycznia – Krzyżne – od nr 1, Bogumiła i Zdzisław Wojciechowscy do nr 12, r. Skrzypek

Poniedziałek 20 stycznia – Odolanowska, obie strony od nr 10, Danuta i Ryszard Luty, Krótka, Leśna, Polna do r. Graczyk

Wtorek 21 stycznia – od r. Frąszczak (Wiejska), Sośnieńska nr 105, Agnieszka i Michał Nowiccy do nr 87, p. Ireny Kapała

Środa 22 stycznia – Sośnieńska, obie strony Sośnieńska od nr 70, Beata i Zbigniew Rakuła, ul. Boczna, Sośnieńska do nr 69, Karolina i Przemysław Suta

Czwartek 23 stycznia – Sośnieńska, obie strony, od nr 67 Anna i Radosław Woycikiewicz (r. Smoralek, r. Brociek) do nr 45A, r. Fiłka

Piątek 24 stycznia – Sośnieńska obie strony od nr 33, r. Rekus, Mariacka do nr 12, Maria i Andrzej Michalak

Sobota 25 stycznia – Odolanowska, obie strony od nr 28, Maria i Jan Dudek do nr 12, Magdalena i Dariusz Luty

Poniedziałek 27 stycznia – Pilarska, obie strony od nr 45, Barbara i Wojciech Sobczak do nr 25, Krystyna Raburska, Wodna

Nabożeństwa

 MSZE ŚW. W NIEDZIELE

8.00, 9.30, 11.00 (w Wielkim Poście 15.30)

MSZE ŚW. W ŚWIĘTA CYWILNIE ZNIESIONE

9.30

18.00

MSZE ŚW. W DNI POWSZEDNIE

18.00

GORZKIE ŻALE W NIEDZIELĘ

15.00

DROGA KRZYŻÓWA W PIĄTEK

18.30 i 20.00

SPOWIEDŹ

Pół godziny przed Mszą św.

 

 

Komentarz do Słowa Bożego